Inner Effect

Додаткова інформація

  • Тривалість: -
  • Вартість: -

 Внутрішній Ефект від Goldwell - це високоефективна програма регенераціі структури волосся, що гарантує миттєвий результат вже після першого застосування в салоні.


 Спеціальна активна система захисту кольору з УФ-фільтром і антиоксидантами ефективно діють, як всередині волосся, так і на його поверхні, що відновлює структуру і захищає колір волосся від впливу навколишнього середовища.
 Запатентована система транспортування, що складається з підсилювачів глибокого проникнення нано-капсул , гарантує доставку кондиціонуючих інгридієнтів глибоко всередину волоска.

 Можливості лінії Внутрішній Ефект від Goldwell:REPOWER & COLOR LIVE - Засоби преміум-класу для догляду за тонким, рідким або ламким волоссям.
Надає волоссю об'єм і силу, забезпечує стійке відновлення. Захищає колір волосся. Продовжує ефект салонних процедур.

RESOFT & COLOR LIVE - Засоби преміум-класу для догляду за сухим, схильними до стресу або пошкодження волоссям. Забезпечують гладкість і зволоження, надовго зберігають здоровий баланс. Захищають колір волосся. Продовжують ефект салонних процедур.


REGULATE - Засоби преміум-класу для боротьби з лупою, свербінням і подразненням. Відновлюють здоровий баланс волосся і шкіри голови. Інноваційна технологія і особливий комплекс активних інгредієнтів забезпечують заспокійливу і регулюючу дію. Сприяють природному росту волосся і запобігають їх передчасному випадінню.