Colorance

Додаткова інформація

  • Тривалість: -
  • Вартість: -

Colorance або фітоламінування - нова розробка технологів Goldwell. Це кремовий іонний фіто-барвник, який не містить аміаку. Основною перевагою Colorance є збереження та відновлення структури волосся до 30%.

Барвник має кислотну основу рН 6,8, що дозволяє досягти чудового ефекту після фарбування - сяючого здорового блиску волосся без пошкоджень. Серія дозволяє тонувати волосся різних відтінків. Колірна гамма дуже широка. Завдяки професіоналізму та таланту наших стилістів, Ви отримаєте будь-який колір, зберігаючи волосся здоровими і сповненим життя.


Унікальною запатентованою розробкою компанії Godwell є молекула TRAP, яка виступає гарантом стійкого кольору і чудового блиску волосся. Фарба також містить комплекс вітамінів: А , С, В5 для харчування та підтримки структури волоса. УФ-фільтри захищають від шкідливого впливу сонячних променів.

Вашій увазі більше 60 відтінків , що дозволяють максимально дбайливо провести процедуру фарбування. Відновлюючий комплекс вітамінів і зволожуючі компоненти забезпечать стійкий бездоганний колір і захоплюючий блиск навіть на самих пошкодженому і пористому волоссі. Під час процедури фарбування відрослого коріння кислотні відтінки Colorance Acid дозволяють вирівняти колір на середній довжині і кінчиках волосся.

В результаті Ви отримуєте блискуче, яскраве та сповнене життя волсся!